(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Юні одесити успішно виступили на Чемпіонаті України з дзюдо

Переглядів: 719

7 листопада 2017 року, в Житомирі стартував Чемпіонат України з дзюдо. Понад 600 спортсменів у віці до 17 років, заявлені для участі в чемпіонаті України, приїхали до Житомира на заключний у цьому році офіційний старт. Про це повідомляють на сторінці Odessa Region Judo Federation у Фейсбук

«Успішний виступ одеситів на Чемпіонаті U17 ознаменувався повною гегемонією наших спортсменів у ваговій категорії до 50 кг. Досягли успіху одеські спортсмени в загальному медальному заліку, завдяки самовідданій і важкій роботі в підготовчий період. Медалі різного ґатунку опинилися в скарбничці у збірної одеської області. »Говориться в повідомленні

6 сильних і напружених сутичок провів представник ДЮСШ-4 Данило Варганов, перемігши гідних і рівневих хлопців, завоювавши срібло.

Данило Варганов

Бур'ян Микита також здобув свої перемоги в 6 сутичках над суперниками з різних куточків України, зумівши показати високий рівень підготовки, посівши 3 місце.

бур'ян Микита бур'ян Микита   Бур'ян Микита диплом Бур'ян Микита диплом

Хотілося б відзначити бронзового призера цього турніру Раскіна Яна, наймолодшого з усіх медалістів Чемпіонату, який незважаючи на травму, після проведених цікавих і бойових 6 зустрічей, зумів завоювати 3 місце.

Ян Раскін

Також на п'єдесталі зобов'язаний був виявитися Павло Зайченко, тоді комплект медалей всіх достоїнств був би в активі одеської команди, але іронія долі не дозволила цьому здійснитися.

Ілля Скоркін, вихованець КП «ОДЮСШ з дзюдо та регбі» і СК «МУСТАНГ», проявивши волю до перемоги і показавши серйозний рівень технічної підготовки, провів 7 сутичок і завоював бронзу.

Анастасія Шило, що представляє КП «ОДЮСШ з дзюдо та регбі» і СК «МУСТАНГ», вихованка Єрмакова С.А. і Бугрова Ю.О., провівши вольові та технічні сутички виборола срібло Чемпіонату.

Всі одеські медалісти представлятимуть Одеську область в резерві національної збірної країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.