(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Уругвай Франція 0-2 онлайн, огляд, відео і результат матчу Франція - Уругвай в чвертьфіналі ЧС-2018

1. Рафаель Варан забив головою після подачі зі стандарту, Антуан Грізманн подвоїв перевагу дальнім ударом
    2. Уругвай - Франція 1 тайм
    3. Уругвай - Франція 2 тайм

6 липня 2018, 19:01 Переглядів:

6 липня 2018, 19:01 Переглядів:   Рафаель Варан забив головою після подачі зі стандарту, Антуан Грізманн подвоїв перевагу дальнім ударом   Удар Антуана Грізманн в другому таймі матчу Уругвай - Франція - 0: 2

Удар Антуана Грізманн в другому таймі матчу Уругвай - Франція - 0: 2. Фото AFP.

У п'ятницю, 6 липня, на чемпіонаті світу з футболу пройшов чвертьфінальний матч Уругвай - Франція. Поєдинок в Нижньому Новгороді завершився перемогою збірної Франції з рахунком 2: 0. У кінцівці першого тайму Рафаель Варан забив головою після подачі зі стандарту. У другому таймі Антуан Грізманн пробив здалеку і воротар збірної Уругваю примудрився пропустити м'яч, що летить прямо по центру воріт. Франція зіграє в півфіналі ЧС-2018.

Уругвай - Франція 1 тайм

У першому таймі при в цілому рівної гри футболісти збірної Уругваю завдали чотири удари в створ воріт суперника, а французи - тільки один. Але він виявився результативним: на 40-й хвилині після подачі зі стандарту від Антуана Грізманн головою точно в кут воріт уругвайської команди пробив Рафаель Варан.

При цьому французи більше володіли м'ячем (57 відсотків ігрового часу проти 43 у Уругваю). В середині першого тайму бабка ледь не залетіла в рот воротареві збірної Франції - Уго Льоріс потрапив в курйозну ситуацію. Дивіться як це було:

Уго Льоріс в кінцівці першого тайму зробив класний сейв, витягнувши м'яч з кута воріт після удару головою.

Уругвай - Франція 2 тайм

У другому таймі французи також більше контролювали м'яч, але вкрай рідко цей контроль вдавалося перетворити в удари по воротах. Цікаво, що за весь матч футболісти збірної Франції завдали два удари в створ - у другому таймі це зробив Антуан Грізманн. На 61-й хвилині він забив свій третій м'яч на ЧС-2018: вдаривши видали прямо по центру воріт, він змусив помилитися воротаря уругвайської команди Муслеру, який випустив м'яч в сітку.

До фінального свистка рахунок не змінився: Франція перемогла 2: 0 і вийшла в півфінал, де зіграє з переможцем матчу Бразилія - Бельгія .