10. повернення
    11. свято
    12. тату

цифра

У матчі з «Йокерітом» Ілля Ковальчук закидає свою 50-ту шайбу в чемпіонатах КХЛ, а через сім хвилин псує всю красу моменту і оформляє 51-ю. На цьому він не зупинився і перетворив 60 результативних передач за СКА в 62. Загалом, хуліганив як міг. Капітан армійців шикарно провів матч з фінами - грав так, як і повинна головна зірка ліги і тепер точно головний її бомбардир.

Чи то на Ковальчука так позначається поява в СКА Бикова в Захаркін, явно які заборонили йому віддавати паси, коли можна кинути самому, то чи Предсезонка, проведена з командою, але він став не тільки результативніше, а й жвавіше на льоду. Стежте за ним, коли він святкує свої голи .

криза

Новини про ситуації з генеральним спонсором «Салавата» не можуть пройти повз огляду - здається, є цілком неіллюзорний шанс, що уфимський суперклуб позбудеться своєї приставки. І це в кращому випадку. Ну а чи є життя після спонсора - запитайте у «Спартака».

До вівторка ситуація навряд чи проясниться. Поки ж залишається сподіватися, що фонд «Урал» повністю перевів «Салават» необхідні кошти до кінця сезону і розпродаж влаштовувати не доведеться.

серії

Активність Войтека Вольські якось логічно пояснити складно, але він знову забиває, в сьомому матчі поспіль. За цей період - вже дев'ята шайба капітана «Торпедо» і 13-е очко. Чи не знаємо навіть, що і порадити суперникам ніжегородцев. Як і тим, хто виходить на лід проти Стефана да Кости. Французький армієць набирає очки в 12 матчах поспіль. Як каже наш статистичний хокейний робот Fred , "такі справи".

Тольяттинская «Лада» хоч і перервала серію перемог, але очки набирати продовжує - в кінці основного часу матчу з «Ак Барсом» господарі пішли від поразки, з яким зустрілися лише в овертаймі. 15 матчів - 13 очок. А адже ще чотири тури тому здавалося, що все тлін, печаль і безвихідь.

камбек

Подільський «Витязь» творить якісь дивні, раніше невластиві йому речі: до 12-й хвилині матчу в Череповці рахунок був 3: 0 на користь господарів (так, поки все логічно), а до 60-ї - 3: 4 (шок !). І як би того не хотілося глядачам, це були не проблеми табло, а конкретні ігрові проблеми «Северстали». Від зони плей-офф «Витязь» відділяє лише 3 очки при матчі в запасі, і на місці Михайла Головкова варто було б почати обговорювати новий контракт з Олегом Оріхівський вже зараз, поки його не вкрали.

стабільність

«Авангард» в третій раз в сезоні програв однієї і тієї ж команди. Ніхто б не здивувався, якщо б мова йшла про «Магнітці» або «Ак Барсі». Так навіть «Сибір» не викликала б такого здивування, як «Кузня», яка не залишає Омську жодного шансу. Герман Титов досконально вивчив команду свого колишнього одноклубника і тепер просто тероризує «Авангард» і його вболівальників. Всі схеми господарів були в черговий раз розібрані, оборона зіграла на рівні кращих зразків московського «Динамо» в плей-офф, а нападники традиційно дуже обережно поставилися до своїх моментів, розуміючи, що інших може і не бути.

Ну і, зрозуміло, воротарі «Кузні». У двох програних матчах з трьох господарі не забивали голів. Взагалі. Сорокін і Хакимов в цілому зробили 73 сейви на двох, ну і, зрозуміло, по шатаут. Якщо до сьогоднішнього дня у «Авангарду» не було комплексу «Кузні», то тепер він точно з'явився. Івано-франківців з «Металургом» чекають ще дві зустрічі в цьому сезоні, і їх рятує тільки той факт, що пройдуть вони вже в лютому. До того моменту психологи напевно зуміють вивести Новокузнецьку фобію. Ну або це зроблять чарівні планшетки Сумманена.

гол

Нападник Володимир Галузін довів своє право на місце в топ-6 «Торпедо» ще в минулому сезоні, але продовжує це робити і зараз. Саме з його шайби почалася перемога ніжегородцев над «Динамо».

пас

Як здавалося хокеїстам «Йокеріта», захисник СКА Дмитро Юдін просто переминався з ноги на ногу за своїми воротами, чекаючи, що зараз його партнери розкотяться. Замість цього ж він видав шикарну передачу на 35 метрів Іллі Ковальчуку. Примітно, що автором першого пасу в цій атаці формально став голкіпер Євген Іванніков.

сейв

Ілля Проскуряков - головний герой останніх днів серед тих, хто грає «гітарою» і носить пастку. За 60 хвилин воротар «Адмірала» відігрався на «Магнітці» за всі роки, що він провів тут, поліруючи лавку:

Багато в чому завдяки йому «Адмірал» та здобув першу гостьову перемогу в чемпіонаті. «Магнітка» взагалі в цьому сезоні щедра на подібні знакові поразки - запитайте у «Слована» і «Лади».

Сейв дня. Голкіпер «Адмірала» застосовує магію

секунди

«Динамо» і «Медвещак» видали в Ризі шикарне видовище з більш ніж достатньо кількістю шайб. Хоча сценарій був простий до неможливості - господарі виходять вперед, а гості зрівнюють рахунок. Так вони і догралися до 58 хвилини, коли Лауріс Дарзиньш в черговий раз забезпечив «Динамо» перевагу в одну шайбу - 4: 3.

Але найцікавіше, що хорвати зрівняли рахунок з фінальною сиреною, проте арбітри скасували його. Чекаємо думки Олександра Полякова та департаменту суддівства КХЛ.

повернення

Залікував всі свої рани Кевін Деллман в грі з «Сибіром» повернувся на лід після довгої перерви і, схоже, відразу заробив собі вихідний на наступний матч, втрутившись в бійку.

Ситуація насправді цікава і десь навіть філософська: з одного боку, він заступився за партнера свого меншого, що, з одного боку, по-чоловічому, а з іншого боку - вліз у бійку, що зовсім не по-пацанськи. Як же правильно надходити в таких ситуаціях, захисник «Барис» зможе обміркувати під час можливої ​​дискваліфікації.

свято

Для трьох хокеїстів ліги сьогоднішній день поки найприємніший в цьому сезоні. Денис Хлистів, Дмитро Уппер і Олексій Калюжний через місяць і тиждень після старту чемпіонату закинули свої перші шайби. Причому, якщо для капітана мінського «Динамо» в цьому не було особливої ​​трагедії - він роздав предостатньо результативних передач, то у двох інших зі статистикою поки все погано: у Уппера тепер 1 + 1, а у Хлистова і того гіршими - 1 + 0.