(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

В Омську найсильнішою бодибилдерши стала 13-річна дівчинка

1 жовтня 2013, 11:30

У нашому місті пройшов фінал чемпіонату з бодібілдингу та фітнесу «Меморіал Андрія Самойленко».

У ДК «Хімік» пройшов чемпіонат Омської області з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу «Меморіал Андрія Самойленко». У змаганнях брали участь 70 атлетів з різних міст Росії. Як повідомляє ДТРК-Омськ, збірна регіону завоювала на цих змаганнях золоту, дві срібні і бронзову медалі. Чемпіонкою в категорії "фітнес" серед дівчат до 13 років стала Ельвіра Титова.

Чемпіонкою в категорії фітнес серед дівчат до 13 років стала Ельвіра Титова

Одна з конкурсанток. Фото: Новосибірська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу, з офіційної групи "ВКонтакте"

Серед чоловіків кращими омичи не стали - серед спортсменів старше 40 років виграв 42-річний Сергій Козін з Новоуральська; в абсолютній категорії переміг 33-річний Олександр Кодзоев з Санкт-Петербурга. Уже в класичному бодібілдингу кращим визнано 35-річний Олександр Барбашин з Барнаула.

Уже в класичному бодібілдингу кращим визнано 35-річний Олександр Барбашин з Барнаула

Бодібілдери. Фото: Новосибірська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу

Срібними призерами в категорії «фітнес» і «бодіфітнес» серед юніорів стали Ксенія Замотін і Олена Бажко. «Бронзу» в абсолютному заліку категорії «бодібілдинг» завоювала Наталія Тюріна. У номінації «Фітнес-бікіні» перемогла 23-річна Ольга Гуськова з Єкатеринбурга, а ось лідером в категорії «Бодіфітнес» стала 28-річна Анна Гума з Омська.

Кращий вид учасниць)) Фото: Новосибірська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу

За підсумками чемпіонату Ксенія Замотін і Олена Бажко були відібрані до складу російської збірної, яка поїде на чемпіонат світу серед юніорів в Санта Сусанні в Іспанії в листопаді цього року.