(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Ванкувер-2010: збірна Росії з хокею вийшла в чвертьфінал

22 лютого 2010 3:25 22 лютого 2010 3:25   Збірна Росії з хокею обіграла збірну Чехії в матчі за перше місце в групі B на Олімпійських іграх у Ванкувері

Збірна Росії з хокею обіграла збірну Чехії в матчі за перше місце в групі B на Олімпійських іграх у Ванкувері. Росіяни виграли з рахунком 4: 2 і забезпечили собі місце в 1/4 фіналу. Два голи в матчі з Чехією забив Євген Малкін. Одну шайбу закинув Віктор Козлов. Ще один гол забив Павло Дацюк.

Євген Малкін відкрив рахунок на 17-й хвилині після видалення Яромира Ягра. У кінцівці першого періоду один за іншим отримали видалення Костянтин Корнєєв та Сергій Федоров. Томаш Плеканец реалізував чисельну перевагу чехів.

У другому періоді відзначився Козлов, а на початку третьої двадцятихвилинки Малкін збільшив розрив у рахунку. За п'ять хвилин до кінця Мілан Міхалек закинув другу шайбу у ворота Євгена Набокова. Остаточний рахунок встановив Дацюк, який забив гол в порожні ворота за кілька секунд до закінчення зустрічі.

Збірна Росії в трьох матчах попереднього етапу набрала сім очок і посіла перше місце в групі. Чехи з шістьма очками стали другими. Збірна Словаччини набрала п'ять очок. Четвертою стала Латвія, яка не набрала жодного очка, повідомляє Lenta.ru .