(098)4-63-63-63

Відбір на ЧС-2014: Мессі забив, Аргентина здобула вольову перемогу

1. АВТОР:
    2. Орфографічна помилка в тексті:

16 листопада 2011, 16:07 Переглядів: 16 листопада 2011, 16:07 Переглядів:   Ведена Мессі Аргентина здобула вольову перемогу у відборі на ЧС-2014

Ведена Мессі Аргентина здобула вольову перемогу у відборі на ЧС-2014. Фото AFP.

Збірна Аргентини здобула другу перемогу після чотирьох ігор у відбірковому турнірі чемпіонату світу 2014 року. У ніч на 16 серпня аргентинці перемогли на виїзді команду Колумбії. Матч відбувся в місті Барранкілья і завершився з рахунком 2: 1.

Після першого тайму рахунок був 1: 0 на користь збірної Колумбії, в складі якої на 45-й хвилині відзначився Дорлан Пабон. На 60-й хвилині Ліонель Мессі зрівняв рахунок, а потім Серхіо Агуеро забив переможний гол.

Раніше у відбірковому турнірі ЧС 2014 збірна Аргентини перемогла Чилі (4: 1), поступилася Венесуелі (0: 1) і зіграла внічию з Болівією (1: 1). У ніч на 16 листопада в південноамериканській відбірковій групі відбулися ще три матчі. Еквадор переміг Перу (2: 0), Чилі - Парагвай (2: 0), Венесуела - Болівію (1: 0).

Відбір на ЧС-2014 йде вже на всіх континентах, крім Європи. У Південній Америці Бразилія потрапляє на чемпіонат як країна-господиня, а решта 9 країн грають в одній групі - кожен з кожним. За підсумками чотири кращі команди потраплять на ЧС-2014, а п'ята зіграє в інтерконтинентальному плей-офф. Після чотирьох ігор Аргентина - на другому місці після Уругваю.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Відбір на ЧС-2014: Мессі забив, Аргентина здобула вольову перемогу". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"