(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Відео фіналу Ліги чемпіонів МЮ - Баварія 1999 рік

26 травня 1999 року в стадіоні "Камп Ноу" в Барселоні відбувся матч, який вважають одним з найвидатніших в історії футболу.

Взагалі-то в цьому матчі цілком могло взяти участь ... київське "Динамо". Але на жаль, в першому півфіналі Ліги чемпіонів-тисяча дев'ятсот дев'яносто дев'ять "Динамо" - "Баварія" в Києві був зафіксований рахунок не 4: 1 (такий результат цілком міг спалахнути на табло, забий півзахисник Віталій Косовський гол після виходу один на один c воротарем на початку другого тайму при рахунку 3: 1), а всього лише 3: 3.

Пізніше головний тренер "Динамо" Валерій Лобановський зізнавався, що в його кар'єрі було всього 2 матчі, результат яких він не в змозі пояснити. Ця поразка збірної СРСР в 1/8 фіналу ЧС -1986 від бельгійців з рахунком 3: 4, і той самий матч проти "Баварії". Мовляв, повинні були впевнено вигравати, але з незрозумілих причин цього не сталося - вважав метр.

Мовляв, повинні були впевнено вигравати, але з незрозумілих причин цього не сталося - вважав метр

Андрій Шевченко - в тому самому півфіналі проти "Баварії"

Хоча, виграй тоді "Динамо", може, і не було б настільки захоплюючого фіналу? 26 травня 1999 року в "Камп Ноу" розігралася справжня драма. "Баварія" швидко повела в рахунку (на 6-й хвилині гол забив Маріо Баслер), і впевнено утримувала переможний результат. Щоб потягнути час, головний тренер мюнхенців Оттмар Хітцфельд замінив замінив двох лідерів: провідного захисника Лотара Маттеуса і того ж Баслера.

Його опонент, тренер англійського "Манчестер Юнайтед" Алекс Фергюссон, навпаки, випустив на заміну двох форвардів: Тедді Шерінгема і Уле-Гуннар Сульшера.

Сер Алекс і Сульшер згадують минуле

Після закінчення 90 хвилин основного часу арбітром матчу (а це був не хто інший, як наш старий знайомий, колишній глава суддівського комітетеа ФФУ П'єрлуїджі Колліна) було додано 3 хвилини. А 1-й з них Шерінгем зрівняв рахунок (навіть воротар МЮ Петер Шмейхель прийшов до чужих воріт!), А на 3-й Сульшер забив переможний м'яч - 2: 1. Втім, слова тут майже безсилі - це краще бачити!

Нагадаємо, що NEWSONE веде текстову онлайн-трансляцію матчу "Реал" - "Ліверпуль" .