(098)4-63-63-63

Відео | Записи в рубриці Відео | You'll never walk alone: ​​LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

1. Ліверпуль - Вест Бромвіч - 3: 0 (2: 0)
    Poor_Scouser_Marat ( Liverpool_fc ) всі записи автора

"Ліверпуль" здобув велику домашню перемогу над новачком Прем'єр-ліги "Вест Бромвіч" і, як мінімум, на добу повернув собі лідерство в турнірній табліце.У господарів перед цим матчем в дію повернувся Фернандо Торрес. Нападаючий збірної Іспанії пропустив 5 останніх матчів свого клубу через травму. Втім, наставник "червоних" Рафаель Бенітес вирішив залишити свого співвітчизника на лавці запасних - з огляду на тривалу відсутність Торрес, напевно, ще не готовий грати всі 90 хвилин. Його місце в старті зайняв ізраїльський півзахисник Йоссі Бенаюн. На вістрі атак "Ліверпуля" з'явився Роббі Кін.
    Тиждень тому "Вест Бромвіч" зіграв вдома з "Ньюкаслом" - 2: 2. Головний тренер "дроздів" Тоні Мобрей, мабуть, залишився задоволений результатом, тому випустив тих же гравців з єдиною зміною. Шотландця Джеймса Моррісона, який не встиг поправитися вчасно, в центрі поля замінив кореєць Кім До Хюн.
    Перші півгодини ігрового часу виявилися не найбільш видовищними в плані моментів. "Вест Бромвіч" непогано почав матч на "Енфілді", провівши кілька комбінацій. Поступово "Ліверпуль" встановив контроль над м'ячем і став все ближче підбиратися до воріт "дроздів".
    На 34-й хвилині рахунок все-таки був відкрив. Стівен Джеррард кинув в прорив до воріт Роббі Кіна, той пішов трохи лівіше і в один дотик перекинув м'яч через Скотта Карсона - 1: 0. Відчайдушно поспішав на допомогу Йонас Олссон запізнився. Це перший гол Кіна за "Ліверпуль" в Прем'єр-Лізі.
    У новачка Прем'єр-Ліги гра як і раніше не клеїлася. А на 43 хвилині, коли "Вест Бромвіч" зумів вибратися на половину суперника, мерсисайдці провели стрімку контратаку, в результаті якої Роббі Кін після пасу Ауреліо знову вискочив на ударну позицію. Карсон, виконуючи роботу своєї оборони, вийшов за межі штрафного майданчика, але перешкодити ірландцеві не зміг. Кін прокинув м'яч повз голкмпера, а потім послав його в сітку - 2: 0.
    У другому таймі гра не балувала вболівальників моментами. "Ліверпуль" продовжував володіти перевагою, але діяв відносно спокійно, небезпечні моменти біля воріт екс-мерсисайдца Карсона виникали не часто. На 72 хвилині все ж відбулося поява Фернандо Торреса, який замінив автора дубля Роббі Кіна. Іспанець завдав пару ударів, але відзначитися не зміг.
    У кінцівці матчу господарі забили третій гол. Захисник Альваро Арбелоа, отримавши пас від Кейта в штрафному майданчику, пробив у дальню дев'ятку - 3: 0. "Ліверпуль" здобуває впевнену перемогу і мінімум на добу повертає собі лідерство в Прем'єр-Лізі.

Ліверпуль - Вест Бромвіч - 3: 0 (2: 0)

Голи: 1: 0 - Кін (34), 2: 0 - Кін (43), 3: 0 - Арбелоа (90 + 3).

ЛИВЕРПУЛЬ: Рейна, Арбелоа, Каррагер, Аггер, Ф.Ауреліо, Бенаюн, Маскерано, Джеррард (Х.Алонсо, 80), Рієра (Бабел, 65), Кюйт, Кін (Ф.Торрес, 72).

ВЕСТ БРОМВІЧ: Карсон, Зайверлон, Донк, Олссон, Робінсон, Корен, Кім До Хен (А.Тейшейра, 56), Грінінг, Валеро, Беднар (Л.Мур, 56), І.Міллер (Брант, 71).

Попередження: Олссон (17), Арбелоа (67), Маскерано (89).