• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
    • 3

У Будапешті (Угорщина) триває молодіжний чемпіонат світу з боксу, в якому беруть участь і казахстанці, повідомляє Sports.kz.
    На стадії 1/8 фіналу у ваговій категорії до 57 кілограмів казахстанка Еркежан Даулетжанкизи зазнала поразки від таїландки Панпатчари Сомнуек. Бій завершився перемогою Сомнуек роздільним рішенням суддів - 4: 1 (30-27, 30-27, 30-27, 29-28, 28-29), однак він виявився примітним не цим. Заключний, третій раунд, тривав дві хвилини замість належних трьох. На позначці 1:09 було дано звуковий сигнал відліку останніх десяти секунд, а на позначці 1:00 пролунав фінальний гонг. Проте позначений титром на екрані таймер не зупинився і відраховував секунди далі. Після закінчення бою сталася заминка - рефері, ймовірно, про цей момент, поговорив з суддями і диктором, після чого оголосив переможця. Особливих заперечень від кута Даулетжанкизи не було.