(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Відео голу Кріштіану Роналду і реакція гравця Ювентуса Барцальї

Кріштіану Роналду забив красивий гол у ворота "Ювентуса". фото AFP

"Гол, який увійде в історію": Барцальї - про м'ячі Кріштіану Роналду https://cdn.segodnya.ua/img/article/11279/62_main_new.1522826928.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 11279 / 62_tn.1522826928.jpg 2018-04-04T10: 28: 43 + 03: 00 Футбол Лідер "Реала" забив фантастичний гол у другому таймі матчу з "Ювентусом" в Лізі чемпіонів

Захисник туринського "Ювентуса" Андреа Барцальї заявив, що гол нападника мадридського "Реала" Кріштіану Роналду, забитий ударом через себе в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, увійде в історію, при цьому висловивши жаль, що португалець вразив ворота його команди.

"Ювентус" у вівторок в Турині поступився "Реалу" з рахунком 0: 3 , А Кріштіану Роналду став автором дубля.

"Коли ви стикаєтеся з одним з кращих в світі, як Роналду, вам потрібно діяти ідеально. Якщо ти залишиш йому вільний простір, він покарає тебе. Він забив гол, який увійде в історію, на жаль, цей гол був забитий нам", - сказав Андреа Барцальї.

Форвард "Сток Сіті" Пітер Крауч в Twitter поділився враженнями від голу Роналду. "Мало хто з нас здатні на це", - написав англійський футболіст, чий зріст становить 201 сантиметр.

Нагадаємо, що в другому таймі Кріштіану у високому стрибку пробив ножицями прямо в кут воріт "Ювентуса". Легендарний італійський голкіпер Джанлуїджі Буффон від безвиході просто проводив м'яч поглядом.

Матч-відповідь відбудеться 11 квітня в Мадриді.

Нагадаємо, в першому таймі цього матчу Кріштіану Роналду встановив новий рекорд Ліги чемпіонів . Він перевершив досягнення голландця Руда ван Ністелроя.

Раніше ми повідомляли, що Роналду заважає Буффону спати ночами . Знаменитий італійський голкіпер розповів, як готувався до матчів проти "Реала".