(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Відео видалення Буффона і пенальті Роналду в матчі Реал - Ювентус 1-3

Буффон за суперечки з арбітром був видалений з поля. фото AFP

Відео останніх хвилин матчу "Реал" - "Ювентус": видалення Буффона і пенальті Роналду https://cdn.segodnya.ua/img/article/11300/0_main_new.1523482275.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/ article / 11300 / 0_tn.1523482275.jpg 2018-04-12T00: 31: 13 + 03: 00 Футбол Хвилини, що стали вирішальними в протистоянні "Реала" і "Ювентуса" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Туринський "Ювентус" ледь не створив диво в Мадриді. У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів після 0: 3 на своєму полі італійці на виїзді повели 3: 0 і були близькі до додаткового часу.

Однак на третій доданій до другого тайму хвилині господарі отримали право на 11-метрових. Це так розлютило воротаря "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона, що він занадто емоційно пішов доводити арбітру свою версію і отримав червону картку. Легендарний воротар, який напередодні заявив, що цей поєдинок може стати для нього останнім у Лізі чемпіонів , Покинув поле.

Відео видалення Буффона в матчі "Реал" - "Ювентус":

Всі заміни були вичерпані, але на такий випадок команда отримує право провести четверту заміну. Замість польового гравця вийшов польський голкіпер Войцех Щансни, але впорається з ударом Кріштіану Роналду з "дев'ятку", мабуть, не зміг би жоден воротар світу. Португальський нападник, який проводив свій 150-й матч в Лізі чемпіонів, продовжив свою гольову серію в найпрестижнішому турнірі до 11 матчів.

Відео пенальті Кріштіану Роналду в матчі "Реал" - "Ювентус":

підсумок матчу "Реал" - "Ювентус" - 1: 3 , Але мадридський клуб йде далі за підсумками двох поєдинків.