(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Високі технології. Арбітру допомогли комп'ютер і відеокамери

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018 . Група С. ФРАНЦІЯ - АВСТРАЛІЯ - 2: 1 Сьогодні в матчі чемпіонату світу Франція - Австралія судді Андресу Кунье допомогли новітні технології, впроваджені в сучасний футбол

Грізманн І Уругвайського АРБІТР УВІЙШЛИ В ІСТОРІЮ

Момент на 55-й хвилині матчу увійде в історію світових першостей: суддя, що продовжив було гру, отримав сигнал від відеоарбітра Мауро Вильяно, переглянув відеозапис і призначив 11-метровий удар у ворота австралійців. І мав цілковиту рацію.

У тому епізоді Рісдон , Намагаючись в підкаті вибити м'яч у Грізманн , "Наздогнав" ногу суперника і збив француза. Уругвайський рефері в повній відповідності з правилами гри покарав порушника пенальті і жовтою карткою. Підкреслю - жовтою, а не червоною. Дійсно Рісдон позбавив Грізманн можливості забити гол - той міг наздогнати м'яч і пробити по воротах. Але австралієць зробив фол у своєму штрафному, намагаючись зіграти в м'яч. За правилами у такій ситуації слід обмежитися попередженням.

За правилами у такій ситуації слід обмежитися попередженням

Субота. Казань. Франція - Австралія - ​​2: 1. Призначення пенальті з використанням ВАР. Фото "СЕ"

ГОЛ XXI СТОЛІТТЯ

А на 81-й хвилині стався ще один момент, який увійде в історію футболу. Гол у ворота австралійців зарахувала система визначення взяття воріт Hawk Eye. Арбітру з Уругваю, який отримав сигнал на спеціальний годинник, залишалося тільки вказати на центр поля. Як пізніше підтвердив спеціально змонтований повтор, м'яч після удару Погба і рикошету насправді перетнув лінію воріт.

Як пізніше підтвердив спеціально змонтований повтор, м'яч після удару   Погба   і рикошету насправді перетнув лінію воріт

Субота. Казань. Франція - Австралія - ​​2: 1. М'яч влітає у ворота Метью Райан після удару Поля Погба. фото REUTERS

ПЕНАЛЬТІ У ВОРОТА ФРАНЦІЇ ПРИЗНАЧЕНО ВІРНО

Ще один момент, який заслужив оцінки з точки зору суддівства, стався на 60-й хвилині. Вірне рішення прийняв Кунья, призначивши пенальті у ворота французів. У тому моменті захисник Юмтіті в своїй штрафній площі несподівано зіграв високо піднятою рукою, злегка змінивши траєкторію польоту м'яча. Уругвайський рефері взяв невелику паузу, подумав і вказав на 11-метрову позначку. Відеоповтори переконали, що суддя вчинив абсолютно правильно.