(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Волгарь» піднявся до трійки лідерів Футбольної національної ліги

Волгарь - Кубань (Краснодар) 3: 0

Вчора, 22 липня, ввечері астраханський « Волгарь »Розгромив на своєму полі краснодарської« Кубані »з рахунком 3: 0. Завдяки другий поспіль перемогу і відкрила сезон нічиє команда Юрія Газзаєва піднялася на третю сходинку турнірної таблиці Футбольної національної ліги.

Астраханцев почали жорстко атакувати з перших хвилин. Двічі поспіль навіс з правого флангу в штрафний майданчик міг закінчитися голом, якби партнери вчасно встигали до м'яча. Краснодарці відповідали - але воротар «Волгарь» Станіслав Бучнев обидва рази легко впорався із загрозою. Після другої атаки «Кубані», на 11 хвилині волжани, отримавши пас від свого воротаря, довели м'яч до воріт суперника, і Олексій Суторміна завершив справу голом.

До кінця тайму, незважаючи на велику кількість моментів, - пара штрафних ударів і навіть вихід один на один проти Бучнева: рахунок не змінився.

На перших же хвилинах другої половини зустрічі один з гостей отримав другу жовту картку за грубу гру і був видалений. Решта вдесятьох краснодарци майже тут же пропустили другий гол - Дмитро кабуто зміг замкнути навіс з флангу, красиво пробивши в дальній кут.

Частину матчу підопічні провели, відчуваючи себе впевненими господарями становища. І після кількох гострих моментів закотили «Кубані» третій м'яч з легкої ноги вийшов на заміну Олексія Бабиря.

Завдяки цій перемозі астраханська команда набрала сім очок і піднялася на третє місце в турнірній таблиці й дивізіон.

Нагадаємо, кращий результат за всю історію клубу, який досягав «Волгарь», - четверте місце в дивізіон за підсумками сезону 2015/2016. Четверте, як і третє, місце турнірної таблиці дає після закінчення першості зіграти в перехідних матчах з командами Російської футбольної Прем'єр-ліги, які посіли 13 та 14 місця відповідно - за право грати наступний сезон в РФПЛ.

Наступний матч «Волгарь» грає знову, вже четвертий раз поспіль, в рідних стінах - 26 липня проти владивостоцькій команди «Луч-Енергія». Початок матчу на Центральному стадіоні в 19.00.

«Волгарь» - «КУБАНЬ» - 3: 0 (1: 0)
    Голи: Суторміна, 11 (1: 0), кабуто, 54 (2: 0), Бабир, 90 (3: 0).
    «Волгарь» (Астрахань): Бучнев, Григор'єв, Калінін, Плієв, Таказов, Акбашев (Букія, 75), Суторміна (Болонин, 83), Дишеков (Машуков, 87), кабуто, Шалаєв, Веркашанскій (Бабир, 70).
    «Кубань» (Краснодар): Дюпін, Бугаєв (Бендза, 33), Клещенко, Марков (Пономарьов, 46), Байриев, Коновалов, Лобкарев, Алейник, Маляров (Гай, 42), Якуба, Обухів (Нурісов, 79).
    Попередження: Бендза, 44. Суторміна, 51. Коновалов, 60. Лобкарев, 79. Байриев, 81.
    Вилучення: Бендза, 48 (друга жовта картка).

Головний тренер ФК «Кубань» Євген Калешин:

- Я думаю, «Волгарь» сьогодні з великим запасом нас переграв, і перемога суперника абсолютно заслужена. Можна сказати, що сьогодні на полі була тільки одна команда, а друга команда забула приїхати з Краснодара. На жаль, на тлі «Волгарь» всі наші внутрішні проблеми виявилися дуже видно. Сподіваюся, нам вдасться якось переформатувати наш колектив, тому що все зібране по крупицях в минулому сезоні за кілька тижнів було втрачено. На це є суб'єктивні і об'єктивні причини, але мені не хотілося б виносити все те, що у нас всередині відбувається.

Головний тренер ФК «Волгарь» Юрій Газзаєв:

- Я думаю, що перемога заслужена. Ми домінували і до видалення гравця «Кубані». Мало що дозволяли супернику біля наших воріт. Єдине, при стандартах якась тривога була. У першому таймі у нас було багато підходів, багато моментів. У перерві сказав команді, що потрібно продовжувати грати в тому ж ключі, потрібно продовжувати чинити тиск. І на початку другого тайму, і після того, як ми залишилися в більшості, ми продовжили домінувати. У мене було одне побоювання: що наші хлопці, маючи перевагу в рахунку, перевага в грі, могли б якось зреагувати і скинути оберти. До мого задоволення, цього не сталося. Продовжували грати і, забиваючи, продовжували нагнітати тиск. Думаю, була хороша і змістовна гра, яка сподобалася вболівальнику. Футболісти розуміли, як грати один з одним, як атакувати і як разом оборонятися. Задоволений і рахунком, і змістом.