(098)4-63-63-63

Воронін забив перший гол за "Ліверпуль"

1. АВТОР:
    2. Орфографічна помилка в тексті:

27 липня 2009, 10:49 Переглядів: 27 липня 2009, 10:49 Переглядів:   Воронін відкрив рахунок

Воронін відкрив рахунок. Фото AFP.

Український форвард "Ліверпуля" Андрій Воронін продовжує боротися за місце в основному складі своєї команди. Зараз українець перебуває з командою в азіатському турне. Вчора англійці в черговому "товарняку" розгромили збірну Сінгапуру - 5: 0. Воронін якраз відкрив рахунок в матчі сильним зрикошетив ударом на останній хвилині першого тайму. Також забивали Рієра, Торрес і двічі Немет.

Це вже третій передсезонний матч "Ліверпуля" з чотирьох, в яких грав українець. І перший гол Андрія у цих підготовчих поєдинках після повернення з "Герти".

Тим часом, італійські ЗМІ розповсюдили інформацію про інтерес до Вороніна з боку "Роми". Нібито "Ліверпулю" потрібен півзахисник римлян Аквілані, але за нього дорого просять - понад 20 млн євро. Однак "Ліверпуль" може стати більш поступливим, якщо мова піде про обмін з доплатою на Вороніна. Хоча тут же італійці відзначають, що висока зарплата Вороніна - 3 млн євро - є серйозною перешкодою угоді.

Раніше агент футболіста Андрій Головаш не раз підкреслював, що, всупереч чуткам, в новому сезоні Воронін однозначно буде футболістом "Ліверпуля", з яким у нього ще два роки контракту.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Воронін забив перший гол за" Ліверпуль "". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"