(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Воротар «Асколі» почав хитрувати і забив косячний автогол року. Не робіть так

11 Каріус з 10.

У 17 турі італійської серії Б лідер «Палермо» приймав середняка «Асколі». У господарів було кілька непоганих моментів відкрити рахунок, але в підсумку воротар «Асколі» все зробив сам. Філіппо Перуккіні забив, можливо, найбезглуздіший автогол 2018 року.

Після цього «Палермо» забив ще 2 голи і впевнено переміг.

«Що я можу сказати з приводу помилки воротаря? Йому зараз дуже важко, - заявив в післяматчевому інтерв'ю тренер «Асколі» Вінченцо Віваріні. - Йому треба показати свою впертість і спортивну злість, щоб пережити таку невдачу. Я сказав йому готуватися до наступної гри ».

27-річний Перуккіні - вихованець «Мілана». Минулий сезон він провів в оренді з «Болоньї» в «Лечче» (серія С). При підписанні контракту з «Асколі» цього літа він сказав: «Я люблю дивитися відеонарізки в ютубі, помічати для себе, як рухаються воротарі в топ-чемпіонатах. У сучасному футболі важливо не тільки добре грати на лінії воріт, але і на виході, грати ногами, допомагати обороні ».

Можливо, тепер відеонарізки в ютубі він буде любити трохи менше.

Перуккіні в цьому сезоні пропустив 16 голів в 13 матчах. Він почав в якості основного воротаря команди, але після листопадового поразки 2: 3 від «Падови» - в 2 з 3 голів є вина Філіппо - на п'ять матчів сів на лаву. Повернувся в склад Перуккіні тільки через травму іншого кіпера в минулому турі (і пропустив на 90 + 4 хвилині).

Повернувся в склад Перуккіні тільки через травму іншого кіпера в минулому турі (і пропустив на 90 + 4 хвилині)