(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

XX Меморіал Олег Макарова. «Динамо-2» - «Олімпік» (Донецьк) - 0: 1

У ювілейному, XX за рахунком, зимовому футбольному турнірі пам'яті знаменитого воротаря київського «Динамо» Олега Макарова відбулися матчі другого туру.

Центральним в групі «А» став поєдинок між переможцями матчів в першому турі, представниками професійного футболу - перволіговим «Динамо-2» і премьерліговим «Олімпіком». Більш досвідчені і майстровиті донеччани завдяки проведеному в кінцівці зустрічі м'ячу перемогли 1: 0.

Проти «Динамо-2» наставник донеччан Роман Санжар випустив бойовий склад, перевірений в поєдинках Прем'єр-ліги. Нагадаємо, після закінчення першої частини сезону «Олімпік» займає почесне четверте місце, а чи не головне досягнення команди - виїзна нічия з київським «Динамо» на НСК «Олімпійський». На весняну частину дистанції керівництво клубу поставило амбітну задачу - фінішувати в зоні єврокубків. Зайве говорити, з якою мотивацією готуються до офіційних матчів гравці і тренери молодого клубу зі столиці Донбасу, всього лише півроку тому дебютували у вищому українському дивізіоні.

Вадим Євтушенко в кожному з таймів випустив на поле різні склади. У першій половині зустрічі велася рівна боротьба, перевага «Олімпіка» в класі нівелювалося активністю і бажанням молодих динамівців.

Підвищена увага в захисті довелося приділити колишньому гравцеві «біло-синіх» Володимиру Лисенку. Кілька разів він небезпечно пробивав по воротах, змушуючи воротарів показувати майстерність. У динамівців був близький до взяття воріт Віталій Гемега, але підвела точність.

За діями футболістів було помітно, що йдуть перші дні підготовки після відпустки. Зробивши на це знижку, можна відзначити досить добротну гру киян на тлі четвертої на даний момент команди України.

Зробивши на це знижку, можна відзначити досить добротну гру киян на тлі четвертої на даний момент команди України

Наставник «Олімпіка» у другому таймі також поміняв практично весь склад, команда поступово перехопила ініціативу. Вирішальний момент зустрічі настав незадовго до її закінчення. Нападаючий Гегам Кадімян зумів переграти Олексія Шевченка, принісши своїй команді перемогу.

Наступний матч на турнірі Олега Макарова «Динамо-2» проведе в понеділок, 19 січня. Суперником виступить команда «Енергія» з Нової Каховки. Поєдинок відбудеться в манежі динамівської бази в Конча-Заспі, початок о 14:00.

XX Меморіал Олега Макарова. 2-й тур

17.01.2015. Манеж УТБ «Динамо». Конча-Заспа

«Динамо-2» - «Олімпік» (Донецьк) - 0: 1 (0: 0)

«Динамо-2» (перший тайм): Бущан, Трубочкін, Рижук, Братков, Морозенко, Сірник, Боян, Савченко, Гемега, Яремчук, Маїк.

«Динамо-2» (другий тайм): Шевченко, Скидан, Лухтанов, Азацький, Петров, Болденков, Полярус, Акубардія, Хобленко, Чумак, Бесєдін.

Гол: Кадімян (82).