(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ЗапорожОілГрупп - «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» в захоплюючій боротьбі перемагає «МИКОЛАЇВ»

Минулої п'ятниці БК "Запоріжжя-Зог", при подержке компанії "ЗапорожОілГрупп", провів домашній матч суперліги "Парі Матч" проти МБК "Миколаїв".

Мабуть, пам'ятаючи про свою перемогу над запорожцями в нинішньому Меморіалі В'ячеслава Гаврилова, гості протягом перших трьох хвилин відчували себе досить впевнено, довівши свою перевагу зусиллями Олександра Кушнірова до п'яти пунктів (6: 1). До речі, цей гравець з 12 очками став найрезультативнішим у стартовій чверті. Запорожці відповіли кількома швидкими проривами Павла Буренка, якому в двох поспіль атаках вдалося встановити рівновагу. А потім за справу взявся головний бомбардир господарів Макс Конате, після слем-данки якого, за рахунку 12: 6, наставнику «Миколаєва» Сергій Кирлан довелося взяти тайм-аут. Не допомогло, тому що Конате, Буренко та Змитрович (він 5 разів вигравав боротьбу за відскоки м'яча) не думали зупинятися, і незабаром перевага команди Дмитра Щіглінського досягла 10 пунктів - 18: 8. Однак до перерви гостям вдалося скоротити відставання до 4 очок.

У другій чверті роль лідера запорізької команди виявилося взяти під силу не тільки капітану команди Олександру Рибалко, який протягом перших 20 хвилин відзначився 5 результативними передачами, а й Павлу Буренко, який довів свій особистий актив до 13 очок У другій чверті роль лідера запорізької команди виявилося взяти під силу не тільки капітану команди Олександру Рибалко, який протягом перших 20 хвилин відзначився 5 результативними передачами, а й Павлу Буренко, який довів свій особистий актив до 13 очок. Тричі господарям вдавалося створювати 12-очковий відрив, а на велику перерву вони пішли, маючи комфортну перевагу в 10 пунктів - 42:32. Втім, віддамо належне і гостям, які відчайдушно намагалися внести перелом у хід зустрічі. Перш за все, це стосується Кушнірова, який приніс в командну скарбничку 16 очок і зробив 6 підбирань.

Під час великої перерви можна було переконатися, що глядачі вибухають овацією не тільки на адресу професіоналів баскетболу Під час великої перерви можна було переконатися, що глядачі вибухають овацією не тільки на адресу професіоналів баскетболу. Після столиці і Черкас до Палацу спорту ВАТ «ЗАБ" прийшов конкурс точності для уболівальників, який організувала Федерація баскетболу України. Символічно, що саме любитель із Запоріжжя Віталій Бондаренко першим в нинішньому сезоні потрапив в кільце з центру (!) Ігровий арени. Цей кидок приніс йому грошовий приз у сумі дві тисячі гривень.

А в традиційному конкурсі шанувальників баскетболу на призи титульного спонсора чемпіонату Суперліги та БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» - букмекерської компанії «PARIMATCH» - перемогу святкував десятирічний Андрій Буланов, який продемонстрував кращу точність серед юних уболівальників.

Головні ж події матчу розгорнулися в третій чверті, на старті якої гостям зусиллями Олександра Кушнірова, Дениса Іванова та Антона Мусієнко вдалося не тільки скоротити відставання, а й встановити рівновагу - 42:42 Головні ж події матчу розгорнулися в третій чверті, на старті якої гостям зусиллями Олександра Кушнірова, Дениса Іванова та Антона Мусієнко вдалося не тільки скоротити відставання, а й встановити рівновагу - 42:42. Більш того, на 24-й хвилині миколаївці вийшли вперед - 48:47. Сталося це через помилки господарів у захисті, передачах і поспішності в завершальній стадії атак. На щастя, вирішальне значення мали два точні кидки з-за дуги у виконанні капітана БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» Александа Рибалко, який в цій десятихвилинці поповнив командну скарбничку 9 очками. Кращим у гостей в цьому проміжок часу був Антон Місіенко (10 пунктів).

У заключному періоді гості ще плекали надію на овертайм, але її перекреслив Станіслав Овдеєнко, у якого, нарешті, пішла гра. Його 13 очок були на вагу золота для запорізької команди, оскільки напруга на майданчику дійшло апогею за лічені секунди до фінальної сирени. Табло показувало тільки триочкову перевагу господарів - 87:84. Однак час уже працював на них. Безумовно, останньою складовою успішної гри запорізьких баскетболістів стала підтримка уболівальників. Тому гравці "ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG" підстави розраховувати на неї і в наступному матчі з "Кривбасом", який відбудеться в неділю, о 14:00.

Антон Буц, центровий БК Запоріжжя:   - Ми готувалися до цього матчу Антон Буц, центровий БК "Запоріжжя":
    - Ми готувалися до цього матчу. Мало того, що "Миколаїв" в турнірній таблиці з нами змагається, був ще якийсь осад після меморіалу Гаврилова, коли ми програли. Тому для нас це була дуже важлива гра. Те, що ми виграли підбір це і є запорука нашої перемоги. Якби не підбір і боротьба на щиті, хіба мало що могло трапитися.

Дмитро Щіглінскій, головний тренер БК Запоріжжя:   - У другій половині у нас була ефективність в нападі трохи гірше і в захисті почалися провали, хоча по ходу гри ми дотримувалися тієї тактики захисту, яку розробили і хлопці виконували правильно Дмитро Щіглінскій, головний тренер БК "Запоріжжя":
    - У другій половині у нас була ефективність в нападі трохи гірше і в захисті почалися провали, хоча по ходу гри ми дотримувалися тієї тактики захисту, яку розробили і хлопці виконували правильно. Але потім довелося брати тайм-аути і звертати увагу на деякі нюанси, які у нас перестали виходити. Радує, що хлопці не впали духом, продовжували грати в свою гру і в принципі вирівнювали провальні ситуації, які виникали починаючи з третьої чверті. Неможливо рівно грати всю гру, завжди бувають спади, перепади в грі, тому нам вони припали на третю чверть. Мені не сподобалася кінцівка. Ми повинні набагато впевненіше ці кінцівки догравати. Кілька незапланованих, необдуманих втрат, помилок в захисті призвели до того, що "Миколаїв" підрівняти в рахунку. Хоча по ходу гри вони трималися в фарватері 80 очок. Є над чим працювати, будемо це виправляти. Команда Миколаєва його дуже добре використовує в цих епізодах. Вони розуміють, що він переважає в зростанні. Той же Аникиенко, який зростанням 2.17. У них п'ятірка була на майданчику - Аникиенко, Кушніров і на позиції "три" грав Онуфрів з ростом 2.02. Вони намагалися нас задавити за рахунок свого зростання, створити напругу під кільцем, десь це їм вдавалося. Але хлопцям довелося проробити величезну роботу в захисті, виграти важливий матч. Будемо рухатися далі, у нас попереду важкий матч з Кривим Рогом, будемо готуватися.

БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» - МБК «Миколаїв». 88:84 (23:19, 19:13, 20:22 26:30). Запоріжжя. 21 жовтня. Палац спорту ВАТ «ЗАБ". 848 глядачів.
    Судді: М. Амбросов, Р. Пономаренко, А. Бабик.
    БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG»: Рибалко (13 + 7 передач), Буренко (20 + 7 передач), Камусакі, Конате (12 + 10 підборів), Змитрович (10 + 11 підборів) Кондраков (5), Буц (6), Саєнко, Овдеєнко (22 + 6 підбирань).
    МБК «Миколаїв»: Горбатюк (1), Кушніров (23 + 9 підбирань), Тонченко (10 + 11 передач), Швець (3 + 6 підбирань), Іванов (15); Заплотинська, хохоник, Онуфрієв (16), Мусієнко (12), Лебединцев, Шепіля, Аникиенко (4 + 5 підборів).
    Кидки з гри: 2 очкові - 19/43 - 23/39, 3-очкові - 12/33 - 10/27. Штрафні кидки: 14/21 - 8/11. Підбір м'яча: 25/21 - 26/8.