(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Збірна Узбекистану вийшла в плей-офф футбольного турніру Азіатських ігор

Епізод матчу Узбекистан - Катар. Фото з сайту Menafn.com

Узбекистанські футболісти в рамках групового етапу змагань Азіатських ігор розгромили суперників з Катару з рахунком 6: 0 і забезпечили собі перше місце в групі. Про це повідомляє Soccerway .

Підопічні Равшана Хайдарова вже зустрічалися з катарцями в цьому році на переможному для Узбекистану молодіжному Чемпіонаті Азії і поступилися на груповому етапі з рахунком 0: 1. На цей раз узбекістанцев як найсильнішої команди континенту помилок не допускали і зі стартового свистка почали атакувати ворота суперника, а також використовувати високий пресинг, практично не даючи гравцям Катару проводити контратакуючі дії.

Узбекістанцев багато били по воротах, проте перший гол трапився лише за десять хвилин до перерви. Оділь Хамробеков зробив відбір в центрі поля, просунувся на пару десятків метрів і викотив м'яч на відкритого Забіхілло Урінбоева, який і відкрив рахунок в матчі. Через п'ять хвилин центральноазіатські футболісти заробили штрафний поблизу воріт катарцев, і Ікром Алібай відправив м'яч прямим ударом у сітку воріт суперника.

У другій половині зустрічі футболісти Узбекистану продовжили контролювати м'яч і посилили тиск. На першій же хвилині другого тайму Достон Хамдамов розібрався в чужій штрафній з двома захисниками і забив третій гол у ворота Катару. Через три хвилини Джавохір Сідіка після передачі Урінбоева вразив порожні ворота суперника в четвертий раз за матч. Ще через п'ять хвилин арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметровий після того, як захисник Катару збив у своєму штрафному Жамоліддіна Машаріпова. Реалізував пенальті сам постраждалий. Нарешті, за п'ятнадцять хвилин до кінця основного часу футболіст Катару віддав невдалий пас в сторону свого голкіпера, а Бобур Абдухаліков перехопив м'яч, обвів воротаря і забив шостий м'яч у ворота катарцев.

У паралельній зустрічі в групі B збірні Таїланду і Бангладеш зіграли внічию з рахунком 1: 1. Таким чином, збірна Узбекистану, раніше обіграла Бангладеш (3: 0), набрала шість очок і забезпечила собі перше місце в групі незалежно від результату третього матчу проти Таїланду. На другій позиції в групі Таїланд з двома балами, третю і четверту сходинку ділять Бангладеш і Катар - у них по одному балу.

Нагадаємо, що футбольна збірна Узбекистану вигравала Азіатські ігри в 1994 році.

У футбольному турнірі бере участь і збірна Киргизії, поступилася в першому матчі Малайзії (1: 3). Наступну зустріч мешканці Киргизстану проведуть 17 серпня проти Бахрейну.

За підсумками групового етапу в 1/8 фіналу вийдуть 16 команд (дві кращі команди з кожної групи і чотири команди, які посіли третє місце з найкращими результатами). У заявках збірних повинні бути гравці не старше 23 років, але допустимо присутність трьох гравців старшого віку.

Турнір стартував 14 серпня і триватиме до 1 вересня.

Азіатські ігри - спортивне змагання, яке проводиться кожні чотири роки серед атлетів з усіх країн Азії з 1951 року. Ігри проводяться під егідою Олімпійської ради Азії (ОСА) і під наглядом Міжнародного олімпійського комітету.

Міжнародне інформаційне агентство «Фергана»