(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Збірна Казахстану посіла перше місце в змаганнях з боксу на Азіади

Чоловіча збірна Казахстану з боксу домоглася високого результату на Азіатських іграх в Інчхоні, вигравши 6 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Чоловіча збірна Казахстану з боксу домоглася високого результату на Азіатських іграх в Інчхоні, вигравши 6 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі

Фото з групи казахстанського боксу Вконтакте, Ізтурган Алдауев ©

Казахстанські спортсмени виграли загальний залік боксерського турніру на Азіатських іграх в Інчхоні, повідомляє Kazpravda.kz з посиланням на Казахстанську федерацію боксу.
    "Чоловіча збірна Казахстану з показником 6 золотих, 1 срібна та 1 бронзова медалі, без шансів для інших колективів, виграє загальний залік боксерського турніру", - вказується в поширеному прес-релізі.
    Другими стали південнокорейські боксери - по 2 золоті та срібні нагороди. Третє місце по золотих медалей поділили Таїланд і Монголія.
    Так, в фінальні зустрічі вийшли 7 боксерів з Казахстану. Четверо - з Південної Кореї. Очна зустріч сторін пройшла вже в першому поєдинку, в категорії до 49-ти кілограмів. Нашому Біржану Жакіпову протистояв кореєць Шин Чонхун. На думку всіх трьох суддів бою, перемогу здобув господар рингу - 0: 3. Жакіпов задовольнявся "сріблом".
    У рівній боротьбі пройшла сутичка в категорії до 52-х кілограмів між казахстанцем Ільясом Сулейменова і Шахобідіном Зоіровим з Узбекистану. З невеликою перевагою "золото" судді присудили Сулейменова.
    Уперед представники Південної Кореї вийшли після перемоги в категорії до 56-ти кілограмів - "золото" здобув Сангмінгу Хаму. Відзначимо, що казахстанський представник в цій категорії, бронзовий призер турніру Кайрат Ераліев, поступився в півфіналі саме майбутньому чемпіону змагань. Переможцем серед боксерів, чия вага не перевищує 60-ти кілограмів, став Отгондалай Доржнямбуу (Монголія). Казахстанец Берик Адрахманов вибув з турніру вже в першому колі змагання. Пройшов фінал без казахстанців і в категорії до 64-х кілограмів - на попередній стадії турнір покинув Айдар Амірзаков, поступившись Ермек Сакенову з Киргизстану. За "золото" в цій категорії боролися Вутичай Масуко (Таїланд) і Хьюнчул Лім (Південна Корея): при рівному рахунку суддівським рішенням перемогу віддали тайського спортсмену.
    Зрівняв рахунок у протистоянні з Південною Кореєю капітан збірної Казахстану Данияр Елеусінов (69 кг). Він не залишив шансів Ісраїлов Мадрімову з Узбекистану.
    Після нього вийшли вперед в наступному бою, коли Жанібек Алімханули (75 кг) переміг йорданця Аделя Алхіндаві, зробивши рахунок у протистоянні з Кореєю - 3: 2.
    Адільбек ніязимбетов адільбек сабітович (81 кг) здобув перемогу над Кімом Хьюнком з рахунком 2: 1.
    П'яте і шосте "золото" Казахстану принесли представники важких вагових категорій. Антон Пінчук за очками виграв у Алі Мазахері з Ірану. Суперважкоатлет Іван Дичко не залишив шансів іншому іранцю -Хасему Делаварі.
    Дві медалі здобули і члени жіночої збірної Казахстану: "срібло" виграла Жайна Шекербекова (51 кг), а бронзовим призером турніру стала Марина Вольнова (75 кг.).