(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Збірна України завоювала 6 медалей на Кубку Європи з дзюдо

цею материал Доступний по-русски

У другий день змагань українці завоювали чотири медалі - одне срібло та три золота.

Данило Гуцол - срібний призер Кубка Європи / ukrainejudo.com

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Після двох нагород в перший день змагань - золота Дар'ї Білодід і бронзи Марії Буйок - в неділю українці завоювали ще чотири медалі - "срібло" у Данила Гуцола, "бронза" у Олександра Мінділи, Анастасії Сапсай та Василини Кириченко.

Для Данила - це вже третя європейська медаль цього сезону. Запорізький спортсмен в лютому в Софії на "European open" і на початку червня в Белграді на Континентальному кубку завоював "бронзу" в категорії до 100 кілограмів. Тепер він піднявся на сходинку вище. На змаганнях в Словенії Гуцол зазнав лише однієї поразки, поступившись у фіналі росіянину Арману Адамяну.

У цій же вазі виступав Олександр Мінді з Харкова. "Бронза" - його перша нагорода міжнародного рівня.

У суперважкій категорії серед жінок обидві представниці України піднялися на "бронзову" сходинку рейтингу. Нинішній сезон для Анастасії Сапсай з Черкас складається досить вдало. У березні у Варшаві на Кубку Європи вона виграла золоту нагороду. Відзначилася Анастасія і в іншому виді єдиноборств, ставши в травні чемпіонкою Старого Світу з самбо в Афінах. Тепер - "бронза" в Словенії.

Інший "гілкою" турнірної "сітки" у вазі понад 78 кілограмів йшла Василиса Кириченко зі Львова. У неї теж третє призове місце.

У залікову сімку в неділю вдалося увійти ще чотирьом українцям. П'ятими стали Артем Харченко з Харкова (до 81 кг), Нодар Мачутадзе з Дніпра (понад 100 кг) і Наталія Смаль з Чернігова (до 70 кг), сьомими - Ігор Книш зі Львова (до 90 кг) і Юлія Гребеножко з Чернігова (до 63 кг).

У медальному заліку на Кубку Європи збірна України в підсумку посіла 5-е місце.

Як повідомляв УНІАН, в стартовий день наші спортсмени завоювали дві нагороди, серед них - золото Дар'ї Білодід .