Збірна України завоювала бронзу на командному чемпіонаті Європи з дзюдо в Росії

цею материал Доступний по-русски

Змагання в подібному форматі проходили вперше.

Змагання в подібному форматі проходили вперше

Збірна України з дзюдо - володар бронзи ЧЄ / ukrainejudo.com

Збірна України завоювала бронзу на першому в історії командному чемпіонаті Європи з дзюдо, який проходив в російському Єкатеринбурзі.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Змагання проходили у форматі "стінка на стінку", коли в одному поєдинку беруть участь по три спортсмена і три спортсменки. Повний же склад команди міг досягати 12 дзюдоїстів (по двоє в категорії).

Україна делегувала вісім спортсменів. Авторами "бронзового" успіху української команди стали: Марія Швидка (вага до 57 кг, Запоріжжя), Ірина Хрящевська (до 70 кг, Київ), Єлизавета Каланіна (понад 70 кг, Кременчук), Галина Тарасова (понад 70 кг, Запоріжжя), Геворг Манукян (до 73 кг, Київ), Віталій Шепель (до 90 кг, Запоріжжя), Олександр Гордієнко (понад 90 кг, Одеса) та Андрій Колесник (понад 90 кг, Київ).

Згідно встановленого організаторами призового фонду, збірна України отримала 10 тисяч євро, що дорівнює виграшу третього призового місця (за перше місце давалося 30 тисяч, за друге - 20 тисяч євро).

Слід додати, що золоті нагороди чемпіонату Європи завоювала збірна Німеччини, срібло - у команди Нідерландів. Крім України, ще одне бронзове місце - у росіян (поєдинку за 3-е місце на турнірі не передбачено).