(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Збірна Казахстану до 17 років обіграла однолітків з Киргизстану в матчі Кубка Президента РК

1. повідомити про помилку
    • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
    • 1

У Кубку Президента РК юнацька збірна Казахстану до 17 років здобула вольову перемогу над збірною Киргизстану U-17.
    Рахунок в матчі відкрили гості. Гол забив Мірлан Худайбердиев.
    До кінця першого тайму нападник нашої команди Адільхан Доба зумів відновити рівновагу. Він же на 70-й хвилині ударом з пенальті подвоїв перевагу збірної Казахстану. Крапку в грі поставив півзахисник Галимжан Кенжебек, який забив свій гол на 71-й хвилині зустрічі. Підсумок - 3: 1.
    Наступну гру збірна Казахстану U-17 проведе 26 серпня. Суперником стане збірна Азербайджану U-17.
    Казахстан U-17 - Киргизстан U-17 3: 1 (1: 1) Голи: Адільхан Доба 40 + 1, 70 пенальті, Галимжан Кенжебек 71 - Мірлан Худайбердиев 37
    Казахстан U-17: Костянтин Пузанов (Микита Півкін 79), Жасулан Ержігіт, Дамір Касабулатов (к), Юрій Ахан, Лев Кургін (Роман Балута 77), Айбар Кусаінов (Максим Самородов 69), Омар-Василь Нуртаєм (Олександр Бовкун 57) , Ален Аймана (Ринат Серіккул 73), Адільхан Доба (Владислав Бутирін 78), Гані Сулеймен (Ғалимжан Кенжебек 41), Кахрамон Хасанов.
    Киргизстан U-17: Шумкарбек Топчубаев, Єгор Лєсков (Сергій Шиповський 26), Рустам Сатилганов, Ілля Русаков (Ирискелді Сагинкулов 65) Бекзат Кенжебек (Бекзат Насиров 56), Баястан Талантбеков, Мірлан Худайбердиев, Бекхан Рисбек (Ермек Кенжебаев 67), Ербол Култаев (Кубатбек Еркінбек уулу 74), Ажібек Руслан уулу (Акан Абдірбеков 78), Аділет Нурлан уулу.
    Судді: Саят Карабаєв, Тимур Турсумбаев, Рустем Матякубов, Олександр Затула, Микита Утробіна, Азамат Ахметов (всі - Казахстан)