(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Збірна ревда виграла ювілейний турнір з армспорту

У суботу, 5 вересня, в СК «Темп» відбувся турнір з армрестлінгу, присвячений 275-річчю ревда і триріччя від дня заснування в нашому місті Федерації армспорту. У турнірі взяли участь найсильніші команди з п'яти міст Свердловської області. З 78 учасників - 15 дівчат. На урочистому відкритті турніру спортсменів вітали: заслужений тренер Російської Федерації А.В.Учанго, суддя республіканської категорії В.Б.Песнін і глава міського округу Ревда В.А.Южанін. Крім того, учасники отримали благословення священика Свято-Троїцької церкви отця Сергія. У суботу, 5 вересня, в СК «Темп» відбувся турнір з армрестлінгу, присвячений 275-річчю ревда і триріччя від дня заснування в нашому місті Федерації армспорту

Поєдинок веде Євген Кондрашин (зліва), що став переможцем у своїй ваго-вікової категорії

Протягом чотирьох годин йшли поєдинки як в особистому, так і в командній першості. У підсумку команда ревда під керівництвом тренера С.В.Риболовлева посіла перше місце. У своїх ваго-вікових категоріях призерами стали: Лілія Замалтдінова, Валентина Попова, Олена Скибина, Анастасія Куденко, Євген Кондрашин, Володимир Шіхалеев, Артем Братанів, Євген Шашков, Костянтин Машкін, Сергій Тарабарина, Євген Кузнєцов і Максим Ричков.

У підсумку команда набрала 255 балів, а Лілія Замалтдінова отримала кубок за кращий поєдинок. Друге місце зайняла команда Полевского, третє - спортсмени з Артемовського. Команди нагороджені кубками, дипломами та солодкими призами. Кожному учаснику турніру вручено шеврони і ювілейні вимпели з гербом ревда і знаком Федерації армспорту.