(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Збірна Росії з футболу очікувано обіграла Ізраїль

Футболісти збірної Росії вийшли на поле в піднесеному настрої, викликаним недавньою перемогою над командою Люксембургу. А ось гості помітно нервували - на своєму полі вони не змогли обіграти азербайджанців, ніж сильно ускладнили собі завдання потрапити на чемпіонат світу. До того ж, ізраїльтяни ніколи не мали великих успіхів на великих футбольних турнірах, та й за рейтингом ФІФА відстають від Росії на цілих 47 позицій. Футболісти збірної Росії вийшли на поле в піднесеному настрої, викликаним недавньою перемогою над командою Люксембургу

Гра була досить жорсткою. Обом командам арбітр виніс по два попередження.

Російські футболісти почали матч дуже активно, більше володіли м'ячем, але по-справжньому гострих моментів не створили. Після 15-ї хвилини зустрічі ізраїльтяни зробили перші вилазки до російських воріт, а до середини тайму і зовсім вирівняли гру, яка, в основному, йшла в центрі поля.

Не дивлячись на відмінний настрій перед самим початком гри, радіти по-справжньому росіяни почали тільки в другому таймі після голу Василя Березуцького.

Перший по-справжньому небезпечний момент росіяни створили вже в компенсований час першого тайму: м'яч після пасу Романа Широкова знайшов Олександра Кокоріна, форвард трохи забарився з ударом, і це допомогло воротареві гостей впоратися з м'ячем. Команди пішли на перерву з нулями на табло.

Фабіо Капелло був незадоволений атакуючими діями російських футболістів і зважився на подвійну заміну: Алан Дзагоєв поміняв Дениса Файзулін, а Денис Глушаков вийшов замість Ігоря Денисова, який передав капітанську пов'язку Роману Широкова.

Другий тайм капітаном нашої збірної був Роман Широков.

Гнана повними трибунами «Петровського парку», наша збірна розпочала другу половину щогла на високих швидкостях, що майже відразу принесло свої плоди. Підключився до атаки Василь Березуцький розіграв двухходовку з Широковим, яка завершилася точним ударом захисника в нижній кут. Рахунок був відкритий.

Вже через три хвилини росіяни забили знову: після пасу Олександра Самедова його тезка Кокорін завдав по ізраїльським воротам красивий обвідний удар - 2: 0.

Три голи за один тайм - хороший показник. Було б взагалі чудово, якби перемога була «сухий».

Щоб вразити ворота голкіпера гостей в третій раз, нашим футболістам потрібно трохи більше 20 хвилин. Арбітр зустрічі призначив у ворота Дуду Авата пенальті. Широков влучив у штангу, але помилку партнера виправив Глушаков, вдало зігравши на добиванні.

Під саму завісу матчу футболісти збірної Росії розслабилися і отримали в свої ворота логічний в такій ситуації гол. Ізраїльтяни подали з фланки, і залишився без нагляду Еран Захави головою замкнув передачу.

На післяматчевій прес-конференції Фабіо Капелло заявив, що в цілому задоволений грою російської збірної, але така змазана кінцівка нікуди не годиться.

- Мені не подобається пропускати м'ячі. І якщо ви пропустили в двох матчах на останніх хвилинах, значить, розслабилися. Гра захисників? Вони провели хороший матч, але на останніх хвилинах допустили розслабленість.

Нагадаємо, щоб зберегти перше місце в групі F і безпосередньо пробитися на ЧС-2014, який пройде наступного літа в Бразилії, збірної Росії потрібно обіграти в гостях команди Люксембургу (11 жовтня) і Азербайджану (15 жовтня). Щоб потрапити на мундіаль через стикові ігри, досить хоча б одну із зустрічей з аутсайдерами групи F звести внічию.

Щоб потрапити на мундіаль через стикові ігри, досить хоча б одну із зустрічей з аутсайдерами групи F звести внічию

Вчора стадіон «Петровський парк» був забитий повністю. Вболівальників не розчарував навіть пропущений на останніх хвилинах гол.

Відстає на один бал від команди Капелло збірна Португалії буде завершувати відбірковий турнір будинку: 11 жовтень португальці приймуть команду Ізраїлю, 15 жовтня - Люксембурга.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .