(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Зеніт вириває перемогу в матчі з Бенфікою (Відео)

Петербурзький Зеніт невпевнено почав перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА з Бенфікою, пропустивши на 20-й хвилині. Однак відразу після цього пітерці перехопили ініціативу, швидко зрівнявши рахунок, а в другому таймі завдяки красивому голу Сергія Семака вийшли вперед і довели матч до переможного кінця.

Однак відразу після цього пітерці перехопили ініціативу, швидко зрівнявши рахунок, а в другому таймі завдяки красивому голу Сергія Семака вийшли вперед і довели матч до переможного кінця

На 20-й хвилині першого тайму прекрасний сейв продемонстрував голкіпер Юрій Жевнов, який впорався з ударом Оскара Кардосо, але на добиванні першим виявився Максі Перейра. Правий захисник Бенфіки дуже легко переправив м'яч в порожні ворота.

Гол у відповідь від Зеніту не змусив себе довго ждать.Томаш Губочан пройшов лівим флангом і прострілив низом у центр штрафного, а Роман Широков підставив ногу, і м'яч влетів під дальню штангу - 1: 1.

Вже у другому таймі господарям поля вдалося забити другий гол у ворота Бенфіки. Нападник Олександр Кержаков п'ятою робить передачу на Володимира Бистрова, який в дотик знаходить в штрафний свого 35-річного партнера. Семак, не маючи іншої можливості, грає п'ятою, і м'яч опиняється у сітці.

Зеніт - Бенфіка 3: 2
    Голи: Максі Перейра 20, Кардосо 87 - Широков 27, 88, Семак 71

Зеніт: Жевнов, Анюков, Бруну Алвеш, Ломбартс, Губочан, Широков, Зирянов, Файзулін, Денисов, Кержаков, Канунніков
    Запасні: Бородін, Лукович, Чемінава, Розіна, Хусті, Семак, Бистров
    Бенфіка: Артур, Емерсон, Луїзао, Максі Перейра, Гарай, Бруно Сезар, Гайтан, Матіч, Вітсель, Оскар Кардосо, Родріго
    Запасні: Едуарду, Мігел, Жардел, Ноліто, Аймар, Нелсон Олівейра, Савіола