(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Золотий вік» турецької легкої атлетики

СТАМБУЛ

Збірна Туреччини зайняла 12-е місце в командному заліку змагань 16-го Чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні.

Турецькі спортсмени завоювали на ЧС одну золоту і одну срібну медалі, що стало найкращим результатом за всю історію участі команди в міжнародних змаганнях з легкої атлетики.

Після перемоги Раміля Гулієва в фінальному забігу на 200 метрів Туреччина вперше стала володаркою золотої медалі світової першості.

Вперше взявши участь в чемпіонаті з рекордною кількістю спортсменів-легкоатлетів - 27, Туреччина змогла пройти у фінал після естафети 4 х 100 метрів серед чоловіків. Представниця жіночої збірної Туреччини Еда Тугсуз також вперше вийшла в фінал змагань з метання списа і посіла п'яте місце.

Лідерами чемпіонату стали США - 10 золотих, 11 срібних і дев'ять бронзових медалей.

Уродженець Азербайджану Раміль Гулієв, пробігши дистанцію в 200 метрів серед чоловіків за 20,09 секунди, приніс Туреччини першу золоту медаль в даній категорії в історії турецької легкої атлетики.

Випередивши фаворита змагань, південноафриканського атлета Уейда ван Нікерк, Гулієв зайняв місце переможця останніх чотирьох чемпіонатів, легендарного Усейна Болта.

З 2013 року Раміль Гулієв представляє Туреччину на міжнародних змаганнях, і це його найкращий результат за всю спортивну кар'єру. У минулому році представник національної збірної завоював срібну медаль на Чемпіонаті Європи в Амстердамі в забігу на 200 метрів.

В цьому році турецький атлет Ясмані Капелло Ескобар завоював бронзову медаль у фінальному забігу на 400 метрів серед чоловіків, а Раміль Гулієв - золоту. Таким чином Туреччина побила власний рекорд.

На веб-сайті агентства «Анадолу» в скороченому вигляді публікується лише частина новин, які надаються абонентам за допомогою Системи стрічки новин (HAS) АА.