(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Золото і срібло чемпіонату Росії з бойового самбо дісталося старооскольцев (фото і відеорепортаж)

Нагороди найвищого ґатунку привезли в Старий Оскол бійці клубу «Олександр Невський» (ОЕМК) і команди Федора Емельяненко «Fedor Team» Кирило Сидельников, Валентин Молдавський, Віктор Немков і Дмитро Самойлов. За успіхами земляків на рингу Федір Ємельяненко спостерігав особисто - в якості почесного гостя. А після повернення в Оскол він разом з ними почав підготовку до свого наступного поєдинку.

Чемпіонат проходив у спорткомплексі «Платинум Арена» в Хабаровську і зібрав більше тисячі спортсменів. Почесне право проведення Хабаровськ отримав в ювілейний для національного виду спорту рік - до 80-річчя. Вперше за всю історію проведення подібних змагань «спортивне» і «бойове» самбо проходило на одному майданчику. Ставки серйозні: за золото - путівка на чемпіонат світу (пройде в румунському Бухаресті з 8 по 12 листопада), за срібло - на чемпіонат Європи (з 17 по 21 травня в грецьких Афінах). Тому і воювали бійці не на жарт.

Староосколец Дмитро Самойлов пройшов чотири поєдинки. У його вазі до 82 кг було кілька майстрів спорту міжнародного класу, а також заслужений майстер спорту - легких перемог чекати не доводилося. У фіналі Дмитро здобув перемогу над молодим хлопцем Асланбек Кодзаевим, які виступали за Тверську області. І став чемпіоном!

Нагороди найвищого ґатунку привезли в Старий Оскол бійці клубу «Олександр Невський» (ОЕМК) і команди Федора Емельяненко «Fedor Team» Кирило Сидельников, Валентин Молдавський, Віктор Немков і Дмитро Самойлов

Перемога! «Платинум Арена» в Хабаровську.

Валентин Молдавський в свої 25 років - багаторазовий чемпіон Росії і України, бронзовий призер чемпіонату Європи, майстер спорту. Але виступ в бойовому самбо на чемпіонаті Росії для нього в новинку. І відразу - успіх! Він провів два бої в суперважкій вазі (понад 100 кг), в обох випадках здобув перемогу (залишивши за спиною чемпіона світу Дениса Гольцова) і вийшов у фінал, де повинен був зустрітися з одноклубником Кирилом Сидельниковим - п'ятикратним чемпіоном світу і чотириразовим чемпіоном Європи з бойового самбо. Але битися один проти одного бійці «Fedor Team» традиційно не стали - Кирило поступився титулом Валентину, щоб відкрити дорогу на чемпіонат світу. Останній, до речі, в липні здобув перемогу в дебютному бою ММА-промоушена Bellator і в травні цього року, можливо, вийде на наступний поєдинок. Так що посилені тренування йому тільки на користь.

Віктор Немков виступав у вазі до 100 кг і у вирішальному поєдинку поступився всього один бал петербуржці Михайлу Мохнаткіну. Причому після закінчення зустрічі рахунок був рівним, але Віктор поступився, так як суперник останнім виконав кидок. Згідно з правилами це є перевагою. До речі, у Немкова і Мохнаткина традиційне протистояння - рік тому на чемпіонаті Росії Віктору дісталася бронза якраз через програш Михайлу . А перше місце тоді завоював його брат - дворазовий чемпіон світу і чемпіон Європи Вадим Немков. Він у фінальній сутичці здолав Мохнаткина, «помстившись» відразу і за свою поразку в 2016 році і за програш брата - в 2017.

У турнірі зі спортивного самбо у важкій вазі виступав ще один представник клубу - Володимир Молодих. Свій шлях до золота він почав успішно, але, на жаль, за підсумками трьох сутичок у фінал вийти не зміг. Що ж, зате є є стимул для реваншу!

Сюжет про чемпіонат з каналу «Розвідка боєм».

Сюжет ТРК «Світ Білогір'я» про зустріч з бійцями.

Тепер самбістів «Fedor Team» і клубу Невський чекають тренування, виступи і збори - в квітні загальні (перед чемпіонатом Європи), влітку - додаткові, у вересні - турнір перед стартом, а з середини жовтня - підготовка до чемпіонату світу.

- Хлопці дуже багато працюють, - зазначає Федір Ємельяненко. - І я радий, що є навіть не один хлопець, а ціла команда, яка прославляє наше місто в бойових єдиноборствах.

Сам Федір зараз разом з командою готується до зустрічі з колишнім чемпіоном UFC у важкій вазі Френком Світом. Цей бій відбудеться 28 квітня на «Оллстейт-Арені» в місті Роузмонд (США, штат Іллінойс) в рамках 1/4 фіналу турніру Гран-прі Bellator на турнірі під назвою Bellator 192. Крім звичайної тренерської команди в особі Володимира Воронова та Олександра Мічкова йому допомагає і голландський тренер з кікбоксингу і тайського боксу Пітер Тайсс. ЗМІ повідомляли, що посилених тренувань не заважає навіть проявився на лівому коліні бурсит (запалення слизових сумок).